Granulēšana

General DiesItāļu ražotājam GENERAL DIES ir 50 gadu pieredze granulēšanas iekārtu ražošanā. Ražotājs piedāvā gan atsevišķas iekārtas granulu ražošanai, gan pilnu ražošanas līniju. Atkarībā no klienta vēlmēm un nepieciešamības, iepējams piedāvāt dažādus granulatoru modeļus ar atšķirīgu ražību un cenu diapazonu. Ražotājs piedāvā pilnu ražošanas procesu koksnes, komposta, dažādu lauksaimniecības atlikumu (salmi un tamlīdzīgi) un biomasas pārstrādei, sākot ar smalcināšanu (šķeldošanu), un beidzot ar gatavu granulu fasēšanu. Granulators miltveida produktu, šķiedras, nelielas granulas vai to sajaukumu pārstrādā granulās. Produkts ar ruļļu palīdzību tiek izspiests caur matricas caurumoto virsmu, tādējādi iegūstot neliela izmēra cilindriskas formas produktu - granulas. Ilgā pieredze ražojot rezerves daļas un granulatorus, veicot uzraudzību un instalāciju, uzturēšanu kārtībā un remontus (arī citu ražotāju iekārtām) devusi iespēju analizēt un detalizēti izprast katras tirgū esošas iekārtas tehnisko uzbūvi. Produktam, kas tiek granulēts, parasti nepieciešama iepriekšēja sagatavošana - tam jābūt smalkam, viendabīgam un ar mitrumu līdz 15%. Granulēšanas laikā produkts tiek saspiests, tādējādi palielinot tā tilpummasu, līdz ar to samazinās produkta apjoms. Granulētu produktu ir vienkāršāk uzglabāt, pakot un transportēt. Galvenās nozares, kur tiek izmantoti granulēti produkti:

 • Granulēta dzīvnieku barība (liellopiem, putniem, cūkām, aitām, strausiem, zivīm un citiem)
 • Cukura ražošanā (atlikumu pārstrāde granulās)
 • Salmu, siena, lucernas, lopbarības granulas
 • Komposta granulas (putnu vai citu dzīvnieku mēsli)
 • Organiska vai organiska-minerālmēslojuma granulas
 • Pārtikas produktu un citu atkritumu granulas (produkti, kam beidzies lietošanas termiņš, pārtikas atliekas un tamlīdzīgi)
 • Miltu ražošanā kliju granulas, kliju un pārslu granulas
 • Rapša granulas
 • Makulatūras granulas
 • Skaidu granulas, ēveļskaidu granulas, koksnes atlikumu granulas
 • Kurināmā granulas
 • Ķīmisku produktu granulas
 • Miltveida produktu granulas
 • Lauksaimniecības produktu atlikumu granulas (mizas, atlikumi pēc eļļas izspiešanas, atlikumi pēc alus darīšanas)
 • Gaļas miltu granulas un zivju miltu granulas

 

Granulatori

General Dies GranulatoriGeneral dies pieredze granulatoru un to ātri nolietojamo rezerves daļu ražošanā ļauj piedāvāt drošus un uzticamus granulatorus ar ilgu darba mūžu, kas tiek izgatavoti atbilstoši katra konkrētā klienta produktam, nepieciešamajai ražībai, ražošanas telpām.

Gatavo granulu dzesētāji

General Dies Gatavo granulu dzesētājiDzesētājs tiek uzstādīts aiz granulatora, lai atdzesētu granulas, kas nāk no granulatora. Izejošā temperatūra parasti ir +60°, kura ar dzesētāja palīdzību tiek samazināta līdz aptuveni +5°, atkarībā no apkārtējās telpas gaisa temperatūras.

Gatavo granulu drupinātājs

General Dies Gatavo granulu drupinātājsDrupinātāju uzstāda aiz granulu ražošanas līnijas, lai sadrupinātu gatavās granulas. Izmantojot šādu tehnoloģiju, iespējams ražot barību nelieliem dzīvniekiem. Drupačas saglabā visas granulētā produkta sastāvdaļas un īpašības.

Siets

General Dies SietsAr sietu palīdzību no gatavajām granulām pirms to iepakošanas tiek izsijāti putekļveida atbirumi.

Žāvētājs

General Dies ŽāvētājsŽāvētājs tiek uzstādīts pirms granulatora, lai panāktu granulējamās masas atbilstošu mitrumu, iztvaicējot lieko ūdeni. Tādējādi tiek nodrošināts granulējamā produkta vienmērīgs un atbilstošs mitrums.

Mikseris

General Dies MikserisMikseri izmanto, lai samaisītu miltveida vai granulveida produktu, pat ja tiem ir dažāda tilpummasa. Tiek nodrošināta iespēja pievienot un dozēt šķidrumus.

Āmurdzirnavas

General Dies ĀmurdzirnavasĀmurdzirnavas tiek izmantotas atsevišķos ražošanas procesos, lai sasmalcinātu granulējamo produktu pirms granulēšanas.

Transportieris

General Dies TransportierisTransportieris jeb konveijers ir paredzēts granulējamā materiāla vai gatavo granulu transportēšanai. General dies piedāvā gan lentas transportieri, gan skrūves tipa transportieri, gan ķēdes transportieri, ko iespējams integrēt jebkurā ražošanas līnijas posmā.

Gaisa padeve

General Dies Gaisa padeveGeneral dies piedāvā plašu sortimentu gaisa padeves aprīkojumam, ieskaitot filtrus, elektroventilatorus, vārstus, centrifugas tipa separatorus, caurules un citu.

Metāla separators

General Dies Metāla separatorsGeneral dies piedāvā integrēt granulu ražošanas līnijā metāla separatoru, kas ar magnēta palīdzību atdala granulēšanai paredzētajā produktā atrodošās metāla daļas. Piedāvājumā ir rotācijas tipa vai lentas tipa separatori.

Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Baltijā
Oficiālais dīleris Baltijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Baltijā
Oficiālais dīleris Baltijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Baltijā
Oficiālais dīleris Baltijā
Oficiālais dīleris Baltijā
Oficiālais dīleris Baltijā