Pusautomātiskā palešu aptīšana

Robopac

ROBOPAC ir pasaules līmeņa palešu aptīšanas iekārtu ražotājs.

Pusautomātiskā palešu ietīšana ļauj ievērojami paātrināt palešu aptīšanas procesu, vienlaicīgi nodrošinot plēves ekonomiju.

ROBOPAC iekārtu priekšrocība ir patentēts īpašais plēves pirms-izstiepšanas mehānisms, kas, izmantojot strečplēvi, ļauj par 50% samazināt palešu aptīšanas plēves patēriņu. Tiek nodrošināta arī palešu aptīšana ar tīklu.

ROBOPAC piedāvā 57 dažādus palešu aptinēju modeļus, kas ļauj atrast visefektīvāko risinājumu katra klienta specifikai.

Mūsu speciālists piemeklēs jūsu produktam, ražībai, darba videi, budžetam un plēves vai tīkla stiepšanās īpašībām visatbilstošāko modeli.

Lielākā daļa palešu tinēju ir ar rotējošu pamatni un plēves izstiepšanas mehānismu. Jebkuru modeli iespējams pasūtīt ar piespiedēju no augšas, kas nodrošina pārklāšanas plēves piespiešanu un vieglu produktu stabilitāti aptīšanas laikā. Nestandarta palešu aptīšanai izstrādāts speciāls modelis - Robot - tā ir pašgājēja iekārta, kas pati nosaka paletes izmēru, konstatē paleti un aptin to atbilstoši izmēram. Iespējams aptīt jebkuras formas un izmēra, kā arī melnas krāsas paletes. Visiem palešu aptinējiem ir iespējams izvēlēties lietotājam visizdevīgāko plēves izstiepšanas mehānismu.

Robopac Robot S6

Robopac Robot S6

Pirmais palešu aptīšanas Robot sērijas modelis tika izgatavots 1982. gadā (pirms 33 gadiem) un šobrīd piedzīvo savu sesto paaudzi – palešu ietinējs S6 Robots perfekti prezentē ROBOPAC kā revolucionāru ideju realizētāju – iekārta kustas ap paleti, pati konstatējot paletes izmērus 3D. Palešu ietīšanas Robots ir aprīkots ar īpašu drošības sistēmu un ir piemērots izmantošanai dažādās nozarēs, it īpaši loģistikā. Palešu ietīšanas iekārta spēj darboties nelielā laukumā, tā ir viegli pārvietojama. Ar vienu uzlādētu batereju iespējams aptīt vairāk kā 250 paletes. Ar šo palešu iepakošanas iekārtu iespējams aptīt paletes, kuru augstums sasniedz 3,1 metrus. Pateicoties jauni izstrādātam 7 collu krāsainajam skārienjūtīgam vadības panelim, uzstādīt nepieciešamos uzstādījumus kvalitatīvai palešu aptīšanai, ir daudz ērtāk un ātrāk, nekā līdz šim. Ar palešu aptinēju Robot S6 iespējama arī paletes aptīšana ar tīklu un tīkla plēvi.

Robopac Robot Master

Robot Master

Palešu aptinējs Robot Master ir spējīgs iepakot strečplēvē kā arī tīklā jebkura tipa, formas un izmēra produktu, arī cilindriskas formas. Palešu ietinēja visas sastāvdaļas, sākot no dubultkārtas korpusa līdz pastiprinātajam avārijas apstāšanās bamperim un cauruļveida struktūras mastam, atspoguļo nepārstājamus ražošanas standartus.

Robopac Rotoplat

Robopac Rotoplat līnija sastāv no veselas sērijas palešu aptinēju modeļiem, kas paredzēti palešu ietīšanai uz rotējošas pamatnes ar strečplēvi. Palešu aptīšanas iekārtas ražotas no augstas kvalitātes materiāliem ar augstām izturības prasībām. Palešu aptinēji Rotoplat modeļi paredzēti standarta palešu aptīšanai, iespējams izvēlēties palešu ietīšanas modeli ar vai bez uzbraucamās rampas vai iebūvējamu grīdā, kā arī ar piespiedēju no augšas. Rotoplat palešu ietinējiem iespējams uzstādīt plēves pirmsizstiepšanas ( pre-strech) mehānismu, kas nodrošina ievērojamu plēves ekonomiju un aptītās paletes stabilitāti transportējot. Tiek nodrošināta arī paletes aptīšana ar tīklu un tīkla plēvi. 

Lai nodrošinātu augošās prasības pēc iepakojuma pielāgošanas katram produktam un tā optimizācijas, Robopac pirmo reizi vēsturē ir ieviesis palešu aptīšanas MULTILĪMEŅA KONTROLI. MULTILĪMEŅA KONTROLE ir inovatīva programmatūra, kas tiek instalēta ROTOPLAT 8.sērijas modeļiem. Augstas izšķitspējas 7 collu displejā, pateicoties īpaši izveidotām ikonām, ir iespējams iestatīt palešu aptīšanas parametrus tā, ka katras paletes aptīšanas līmenis var būt atšķirīgs gan ar spriegojumu, gan plēves izstiepšanu.

 

Robopac Masterplat

2015.gada vasarā Robopac prezentēja jaunu palešu aptinēju sēriju - Robopac Masterplat.  Palešu aptinējs Masterplat sevī apvieno Ecoplat vieglo vadāmību, bet ar Rotoplat spēju nodrošināt paletes stabilitāti.

Pateicoties lielajai pieredzei strādājot iepakošanas sekotrā, Robopac ir izveidois jaunu palešu ietīšanas produktu, kurā apvienota spēja aizsargāt un stabilizēt aptīto paleti, tai pat laikā ievērojami samazinot plēves patēriņu, ko nodrošina pre-stretch plēves pirms-izstiepšanas mehānisms PGS. 


Masterplat ir ideāls risinājums uzņēmumiem, kam nepieciešama augsta ražība ar viegli vadāmu iekārtu. jaunajā grafiskajā displejā ar ikonām un džoistiku iespējams ievadīt parametrus, saglabāt tos atmiņā. Programmēšana notiek vienkārši un intuitīvi.

 

Robopac Ecoplat

Robopac EcoplatJaunā palešu ietīšanas Robopac Eco sērija ietver 3 atšķirīgus palešu aptīšanas modeļus un katram iepējams pasūtīt TP versiju (platē ir vieta iebrauksānai ar transporta ratiņiem). Visu palešu ietinēju Ecoplat kopīgā iezīme ir revolucionārais kontroles panelis, kas ļauj vienkārši izmantot daudzās palešu aptīšanas funkcijas. Robopac Ecoplat modeļi ir paredzēti palešu aptīšanai uz rotējošas pamatnes ar strečplēvi. Robopac Ecoplat palešu aptīšanas modeļi paredzēti standarta palešu aptīšanai, iespējams izvēlēties palešu aptīšanas modeli ar vai bez uzbraucamās rampas un iebūvējamu grīdā, kā arī ar piespiedēju no augšas. Robopac Ecoplat palešu aptīšanas modeļiem iespējams uzstādīt plēves izstiepšanas mehānismu, kas nodrošina ievērojamu plēves ekonomiju un aptītās paletes stabilitāti transportējot. Ecoplat palešu aptīšanas modeļi nodrošina paletes aptīšanu arī ar tīklu vai tīkla plēvi.

   

Robopac Rotary

Robopac Rotary ir stacionāra palešu aptīšanas iekārta un ir ideāls risinājums, ja nestabilu paleti nepieciešams aptīt ar strečplēvi.
Iespēja nekustināt paleti aptīšanas laikā, bet gan aptīt to, izmantojot rotējošas „rokas" tehnoloģiju, ir svarīga daudzu nozaru
ražotājiem. Palešu ietinēju Rotowrap sērija nodrošina izcilu aptīšanas kvalitāti ražošanas līnijas gala posmā, veicot palešu aptīšanu ar pārdomāta
dizaina iekārtām, kas nodrošina ātru un efektīvu palešu aptīšanu.  Stiprināšanai tiek piedāvāti divi varianti - palešu aptinēja
stiprināšana pie sienas vai palešu aptinēja stiprināšana pie grīdas. 


Robopac Ecowrap

 

Pusautomātiska rotējošā roka palešu aptīšanai, kas īpaši radīta ļoti nestabilu un smagu palešu aptīšanai ar strečplēvi. Palēšu ietinējs atbilst ļoti augstiem higiēnas standartiem, jo ir viegli tīrāma darba vieta.


                                   
       

Automātiskā palešu aptīšana

Robopac Sistemi

Automātiskās palešu aptīšanas iekārtas nodrošina ātru jebkāda veida un stabilitātes palešu aptīšanu ar strečplēvi, tādējādi nodrošinot to stabilitāti transportējot un gabājot, un ievērojamu patērētās ietinamās plēves apjoma ekonomiju. Automātiskā palešu aptīšanas iekārtas ir piemērotas integrēšanai esošā ražošanas un pakošanas līnijā kā noslēdzošais posms aiz paletizēšanas.

Robopac Helix

Robopac Helix HSRobopac Helix sērijas iekārtas ir rotācijas „rokas" tipa iekārtas, kuras, atkarībā no modeļa, spēj nodrošinā no 65 līdz 145 palešu aptīšanu stundā. Iekārta piemērota kā noslēdzošais posms automātiskas ražošanas līnijas galā un tiek izgatavota pēc individuāla pasūtījuma, precīzi pielāgojot klienta produkcijas ražošanas līnijai.
Iekārta veic pilnīgi automātisku palešu aptīšanu ar strečplēvi, nekustinot pašu paleti, tādējādi nodrošinot produkta stabilitāti uz paletes, neatkarīgi no „rokas" rotācijas ātruma. Jebkuru modeli iespējams aprīkot ar plēves izstiepšanas mehānismu (prestretch), kas ļauj samazināt plēves patēriņu pat uz 50%, salīdzinot ar palešu aptīšanu ar rokām un nodrošina paletes liekāku stabilitāti transportējot. Iespējams integrēt plēves pārklāšanu no augšas.
Iekārta ir piemērota vieglu, viegli deformējamu vai nestabilu palešu iepakošanai jebkurā nozarē. Ar iekārtu var aptīt arī paletes, kas ir lielākas vai mazākas par standarta izmēra paletēm.

Robopac Genesis

Robopac GenesisRobopac Genesis sērijas iekārtas ir automātiskas palešu aptīšanas iekārtas ar vertikālu gredzenveida aptīšanu. Genesis, atkarībā no modeļa, spēj aptīt no 80 līdz 165 paletēm katru stundu, izstiepjot strešplēvi līdz pat 400%. Aptīšanas ciklā iespējams integrēt plēves pārklāšanu un piespiedēju no augšas, kā arī automātisku kartona stūrīšu uzlikšanu.
Īpaši svarīgi, ka iekārtai ir unkāla sistēma, kas enerģiju plēves izstiepšanas rullīšu darbināšanai saražo gredzena rotācijas laikā, tādējādi iztiekot bez slīdošajiem elektrokontaktiem. Šāds risinājums samazina apkopes un uzturēšans izmaksas, kā arī dod iespēju droši izmantot iekārtu putekļainās un mitrās telpās.
Tā kā aptīšana notiek neizkustinot paleti, iespējams droši aptīt arī paletes ar vieglu vai ļoti nestabilu produkciju. Iekārta piemērota kā noslēdzošais posms automātiskas ražošanas līnijas galā un tiek izgatavota pēc individuāla pasūtījuma, precīzi pielāgojot klienta produkcijas ražošanas līnijai.

Robopac Tehnoplat 3000

Robopac Technoplat 3000 augstas ražības automatizēta iekārta palešu aptīšanai ar strečplēvi, kuras dizains, sastāvdaļas un programma nodrošina iespēju to integrēt ražošanas līnijā. Iekārta nodrošina augstu kvalitāti un drošību. Rāmja stabilitāte un rotējošo daļu izturība garantē iekārtas stabilu darbību pat skarbā vidē.

Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Baltijā
Oficiālais dīleris Baltijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Baltijā
Oficiālais dīleris Baltijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Latvijā
Oficiālais dīleris Baltijā
Oficiālais dīleris Baltijā
Oficiālais dīleris Baltijā
Oficiālais dīleris Baltijā